"Onlarda Bu Okulda Okudular"

"Onlarda Bu Okulda Okudular"

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle düzenlenen söyleşide buluştu.

06 Mart 2016 - 12:47

Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi müdürlüğünce hazırlanan ve öğrencilerin YGS Sınavında başarılı olabilmeleri için, kendilerine örnek teşkil edecek başarılı bireyler sayesinde motivasyonlarının arttırılması amacıyla düzenlenen “Onlar Da Bu Okulda Okudular” projesinin konuğu Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu oldu. Düzenlenen söyleşi programına Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz, Okul Müdürü Hakan Soydan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Program öncesi Başkan Hekimoğlu’na ait hazırlanan slayt gösterisi sunuldu. Okul Müdürü Soydan’ın kısa konuşmasının ardından sahneye davet edilen Başkan Hekimoğlu başarıya giden yolda başından geçenleri, hayatındaki tecrübeleri, yaşadığı zorlukları ve deneyimlerini yaklaşık 1,5 saat boyunca anlattı. Öğrencilerin sıkılmadan şevkle dinlediği söyleşinin sonunda öğrencilerin sorularını alan Başkan Hekimoğlu, güncel olan ve sosyal yaşamda karşılaştıkları soruları uzun uzun değerlendirdi. Program sonunda okul öğrenci meclisi tarafından Başkan Hekimoğlu’nun okula ve öğrencilere yapmış olduğu katkılardan ötürü plaket takdim edildi.

Bu haber 3560 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x