Reklam
  • Reklam
Sağlıkçılar Afet Bölgesinde Çalışıyor

Sağlıkçılar Afet Bölgesinde Çalışıyor

İl Sağlık Müdürlüğü Afet Bölgesinde Çalışmalarını Sürdürüyor.

19 Kasım 2015 - 17:14

İl Sağlık Müdürlüğü 11 Kasım Çarşamba günü Artvin ve ilçelerinde yaşanan sel felaketinde zarar gören ilçelerde görev başında olmaya devam ediyor.

Afet bölgelerinde çalışmalarını sürdüren İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri, felaketin yaralarının büyük çapta yaşandığı Borçka ve Murgul ilçelerinde, felaketin yaşandığı günden beriaralıksız olarak bölgede çalışmalarını devam ediyor.

İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Güleç Borçka ve Murgul’ da yaşanan felaketten dolayı geçmiş olsun dileklerini ileterek;  “Borçka ve Murgul ilçelerimizde yaşanan elim olaydan dolayı tüm hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi sunar, ölenlere Allah’tan rahmet yaralılara şifa dilerim.

Sağlık camiası olarak emeği geçen İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Acil ve Afetlerde Şube Müdürlüğü yönetici ve çalışanlarına, Ulusal Medikal Kurtarma Ekiplerine (UMKE), Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Bulaşıcı Hastalıklar Şube Müdürlüğü yönetici ve çalışanlarına, Murgul İlçe Entegre Hastanesi, Borçka Toplum Sağlığı Merkezi yönetici ve çalışanlarına, Artvin Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği Genel Sekreterine ve yöneticilerine, Artvin Devlet Hastanesi, Borçka Devlet Hastanesi yöneticisi ve çalışanlarına şahsım adına şükranlarımı sunar, başarılarının devamını diler tebrik ederim” ifadelerine yer verdi.

 

Bu haber 3327 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x